Horní Maršov
Vítejte ve východních Krkonoších

O Horním Maršovu

     Horní Maršov najdete ve východních Krkonoších, některé jeho části (Lysečiny, Albeřice) leží již v chráněném území národního parku. Na první pohled si zamilujete jeho přívětivou a klidnou atmosféru, malebná zákoutí lemovaná citlivě opravenými historickými domy, nečekané výhledy do krajiny. Na ten druhý oceníte širokou nabídku turistických služeb, které vám ukážou Krkonoše tak, jak je ještě neznáte. Po málo známých stezkách, v souvislostech, šetrně k okolní krajině.

   Stačí se ubytovat v některém z mnoha malých rodinných penzionů či v soukromých chalupách a nechat si poradit hned ve dvou originálních informačních centrech. Možná budete mít štěstí a přijedete v době některé z četných místních oslav: tradiční Maršovské pouti, unikátního happeningu Otevřená ulice, ekologického festivalu DOTEKY, setkání chalupářů Trojúdolí, Dne Země, Masopustu a mnoha dalších. 

     V obci jsou k dispozici základní obchody a služby (potraviny, vinotéka, restaurace, bankomat), v případě potřeby jiných specializovaných zařízení stačí dojet do nedalekého okresního města Trutnov (15km), lázeňského střediska Janské Lázně (6km) či známého turistického centra Pec pod Sněžkou (8km).

 

Horní Maršov je ideálním místem pro dovolenou, šetrné k místní krajině. 

(zde malá ochutnávka)

Počasí

Zdroj: In-počasí

Rozsvícení vánočního stromu.

Rozsvícení vánočního stromu.

Pozvánka na milé sousedské setkání :-).

Divadlo pro děti.

Divadlo pro děti.

Vánoční putování s anděly - Pruhované panenky. Po představení bude možné si vyrobit adventní věnec. Těšíme se na vás!

Facebook Horní Maršov Hlášenírozhlasu.cz - Horní Maršov

Návštěvnická a informační centra

Informační centrum Veselý výlet Dotek

Projekty obce

Projekty obce Projekty obce Projekty obce Projekty obce Projekty obce